0,- Kč
řadit podle:
asc asc
NAŠI PARTNEŘI

Srovnání Cen.cz - internetové obchody

Nejlepší Ceny.cz
Srovnání Cen.cz
Srovnání Cen.cz - internetové obchody
Srovnání Cen.cz - internetové obchody
Heureka


Huawei Watch W1 Stainless Steel
huw1
huw1
Výrobce: Huawei
Vaše cena: 5.890,- Kč
Běžná cena:
/6.500,- Kč
Výkupní cena: 0,- Kč
kusů:
Popis:

Parametry Huawei Watch W1Vychutnejte si propracovanost prvních hodinek Huawei se systémem Android Wear. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají čisté safírové sklíčko a design odpovídající klasickým analogovým hodinkám, ovšem v moderním zpracování. Jsou intuitivní a jejich ovládání je opravdu snadné. Během chvilky se stanou vaším osobním asistentem a budou hlídat také váš životní styl. Huawei Watch W1 jsou hodinky s vlastní hlavou, které jisto jistě obstojí ve zkoušce času.
Nadčasový vzhled
Huawei Watch W1 mají kulatý design s prvky klasických analogových hodinek, nerezová pouzdra a safírové sklíčko, které je právě tak tvrdé a krásné jako pravý diamant. Na displeji AMOLED s opravdu vysokým kontrastem a ultra vysokým rozlišením se vám navíc vše zobrazí v úchvatných detailech. Tyto chytré hodinky si zamilujete natolik, že už je nikdy nebudete chtít sundat z ruky.

Nadčasový vzhled

Inteligentní měření

Tyto hodinky jsou právem označovány jako chytré. Stanou se i vaším osobním datovým centrem, které bude sledovat váš zdravotní stav (měří vaše zdravotní a pohybové parametry) a pomůže vám s pozitivní změnou životního stylu.

Stále na příjmu

S hodinkami Huawei Watch bude vše snazší a intuitivnější. Přejeďte po ciferníku doprava a bleskovou rychlostí se vám ukáží kontakty pro rychlé volání a psaní zpráv. Pokud naopak prstem přejedete směrem doleva, spustíte aplikace.

Přizpůsobí se vašemu stylu

Proč se spokojit s málem? Tyto hodinky nabízejí více než 40 různých designů ciferníků, tři luxusní pouzdra (zlaté, stříbrné, černé) a celou řadu ocelových i kožených řemínků. Dokonale si je tak vyladíte přesně podle svého stylu a nálady.

Krásné na povrchu, chytré uvnitř

Hodinky Huawei Watch W1 jsou vybaveny operačním systémem Android Wear a osobním asistentem Google Now, který je tak inteligentní, že vám poskytne všechny informace, které budete potřebovat.

Parametry produktu
Souhrn
Výrobce Huawei
Typ displeje AMOLED
Úhlopříčka displeje 1.4 palce
Frekvence procesoru 1.2 GHz
Velikost uložiště 4 GB
OBSAH PRODEJNÍHO BALENÍ:
telefonbaterienabíječkanávodzáruční list
partneři: 1x aloki az-katalog czin doporucujeme katalog.brauer gobyus jahho katalog.jehla keywords.cz linkovnik nahromade superlink cz-1 katalog-odkazu gjilan
Copyright © 2014 allmobile.cz     realizace: Stylemax | unisell